dericigayrimenkul
dericigayrimenkul
dericigayrimenkul

Şirketimiz Faliyet Konusu

Gayrimenkul alım-satımı, kiralanması, dekorasyonu v.b konularda hizmet vermek üzere 1994 yılında bir, Aile şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Derici Gayrimenkul Danışmanlık kazandığı bilgi ve deneyim birikiminin bir sonucu olarak bugün kurumsallaşma aşamasında hızla ilerlemektedir. Şirket olarak bizim en önem verdiğimiz değer, dürüstlüktür.

 

Hizmet anlayışı ve güvenilirliğinin bir sonucu olarak firmamız, yıllar içinde hem müşterilerinin, hem de meslektaşlarının saygınlığını kazanmış olmanın haklı onurunu taşımaktadır.

Derici Gayrimenkul Danışmanlık müşteri memnuniyetine odaklı bir şirkettir.

 

Biz öncelikle müşterimizin nasıl bir yer aradığını anlamaya özen gösteririz. Böylece değerli zamanını boşa harcamaz ve kendisini gereksiz yere yormayız.Bunu yaparken de müşterimizi en çok memnun edebilecek alternatifler üzerinde dururuz..

 

Bizim için müşterilerimizin büromuzdan memnun ayrılmasi büyük önem taşır. Zaten müşterilerimizin önemli bir kısmı daha önce verdiğimiz hizmetten duydukları memnuniyetin bir sonucu olarak bize tekrar gelenlerden oluşmaktadır. Biz mesleğimize hak ettiği saygınlığı kazandırmak istiyoruz ve mesleğini sorumlulukla yerine getiren, kaliteli hizmet veren, dürüst ve ilkeli meslektaşlarımızla birlikte çalismayi arzu ediyoruz.