dericigayrimenkul
dericigayrimenkul
dericigayrimenkul

Hizmetlerimiz

KİRALIK OFİSLER
İkitelli Organize Sanayi Sitesin ‘de üzerinde, bulunan Aykosan Sanayi Sitesin ‘de ofis binalarında kiralık ofisler kiralık atölyeler, portföyümüzün güçlü yanını oluşturmaktadır.

Yeni iş kuranlar, ticarete yeni başlayanlar için uygun kira bedeli ile temiz ofis binalarında kurumsallaşma adımlarını atmak isteyenler için 500'ye yakın kullanıma hazır ofisimiz portföyümüzde daima bulunmaktadır.

Kurumsal yapıya sahip ve şehrin merkezinde olmak isteyen ticari müşteriler için, İkitelli Aykosan ‘da güvenlikli ve otoparklı lüks ofis binalarında ve atölyelerde bulunan kapalı ve açık otopark sunan ofislerimiz portföyümüzün önemli gayrimenkulleri arasındadır.

KİRALIK DÜKKAN/MAĞAZALAR
Aykosan Sanayi Sitesin ‘de aksında, ticari aktivitenin dilerseniz içinde dilerseniz yakınında geniş cepheli dükkanlar ticari müşterilerimiz için uygun olacaktır. Gıda sektöründen ayakkabı sektörüne uzanan tüketim ürünlerini pazarlayarak ticari aktivite içerisinde yer almak isteyenler için dükkan/mağaza portföyümüz mutlaka size hitap edecektir.

SATILIK OFİS/PLAZA KATI
Ticari faaliyetlerini uzun müddettir sürdüren, müşteri portföyüne hakim olmuş müşterilerimiz için tercih edilebilir. Ticari kredinin yatırım muafiyetlerinden istifade ederken yüksek farklar ödemeksizin kendi işyerinizin sahibi olmak eğer tercihiniz ise; Derici Gayrimenkul'ün satılık portföyünde sizin için cazip gayrimenkuller bulunabilir.

SATILIK BİNALAR/PLAZALAR VE MODERN İŞYERLERİ
Dağınık ticari aktivitenizi bir araya toplayarak; giderlerinizi azaltmak ise tercihiniz, bütçenize uygun bir bina iyi bir başlangıç olabilir. Ticari aktiviteye yakın veya merkezinde satılık binalar portföyümüzde yer alabilmektedir.

MAL SAHİBİ DANIŞMANLIĞI/KİRACI YÖNETİMİ
Derici Gayrimenkul Danışmanlık
, 25 yıllık hizmet süresini bu danışmanlığa ayırmıştır. Hali hazırda hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların gayrimenkullerini "mal sahibi adına" yönetebilmektedir. Bu sayede, mal sahibi olan kişi ve kurumlar 25 yılın tecrübesinden istifade etmektedirler.

 

  • Gayrimenkulün kiracısız kalma süresini (boşluk süresini) azaltmak
  • Kira ödeme garantisini sağlayacak müşterilerin portföyden sağlanması
  • Gayrimenkulün kullanım sonrası sıhhatli teslim alınması
  • Gayrimenkule verilebilecek hasarların sözleşme kapsamına alınması
  • Elektrik ve su borcu olmaksızın sözleşme feshi gibi, aslında kiralama öncesi çoğu kurum ve kişinin dikkate almadığı olasılıklar "mal sahibi danışmanlığı" hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz için birinci derecede dikkate aldığımız unsurlardır.